سرویس آکواریوم

سرویس آکواریوم

سرویس آکواریوم

سرویس آکواریوم و خدمات نگهداری آکواریوم را به سرویس کار ماهر بسپارید

لزوم سپردن سرویس آکواریوم به سرویس کار ماهر

یکی از نکات مهمی که در حین خرید و راه‌اندازی انواع آکواریوم باید به آن دقت شود، سرویس و نگهداری آکواریوم و یا توجه به تمیزی و شفافیت آب آکواریوم می‌باشد. به طور معمول آکواریوم محلی برای نگهداری و پرورش انواع ماهی می‌باشد که با زیست گیاهان و موجودات دریایی موجود در آکواریوم ارتباط مستقیمی دارد، ‌بنابراین باید توجه ویژه‌ای به سرویس دوره‌ای و منظم آکواریوم داشت.

توجه به نور کافی و مناسب،‌ مدت زمان نوردهی به آکواریوم، تهویه مناسب، انتخاب مناسب ماهی‌ها که با هم همزیستی و همخوانی مناسب را داشته باشند، همینطور استفاده از گیاهان مناسب، جلوگیری از ورود آلودگی محیط به داخل آکواریوم از طریق استفاده از محلول های خاص که به فضای آکواریوم اضافه می‌شود، شناخت بیماری ماهی‌ها و دارو درمانی ماهی‌ها همه جزء سرویس و نگهداری آکواریوم می‌شوند که ما در این مقاله شما را برای گرفتن بهترین خدمات سرویس و نگهداری آکواریوم  راهنمایی می‌کنیم.

در هر شرایطی بهتر است بهترین خدمات را از افراد متخصص و با تجربه بگیریم. تیم هلدینگ زندگی با داشتن بهترین تیم سرویس کار متخصص در زمینه انواع آکواریوم، در اسرع وقت و با بهترین و استریل‌ترین وسایل مورد نیاز، بهترین امکانات را در این زمینه به شما ارائه می‌دهند.

فقط کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید و از طریق سایت با ما در ارتباط باشید : 

شماره تلفن دفتر :
۰۲۱۵۵۴۸۴۹۹۷

شماره مشاوره :
۰۹۱۰۱۴۶۶۱۰۷

سرویس آکواریوم

ضرورت سرویس و تمیز کردن آکواریوم

محیط و فضای آکواریوم دقیقا شبیه‌‌سازی شده محیط اقیانوس و دریا است، بنابراین توجه به دما و نکات جزئی مربوط به گیاهان و آبزیان باید بسیار مورد توجه و دقت قرار گیرد.

 از آنجایی که نگهداری و رسیدگی منظم به آکواریوم‌ و فراهم آوردن شرایط ایده‌آل و استاندارد، نگهداری از انواع ماهیان دریایی و گونه‌های حساس مثل انواع مرجان‌ها، نیاز به صرف و گذراندن زمان و داشتن دقت و مهارت کافی بوده بنابراین باید به دنبال یک متخصص و سرویس کار در این زمینه باشید.

بررسی دمای آب، درصد ph ومواد شیمیایی محیط، درجه حرارت، سختی آب، و مواردی از این قبیل از مهم‌ترین موارد در سرویس و نگهداری آکواریوم بوده که باید تحت نظارت افراد متخصص و ماهر تحت عنوان سرویس کار آکواریوم صورت گیرد.

سرویس آکواریوم

عوامل مهم و اساسی در سرویس آکواریوم

همانطور که در بخش قبلی اشاره داشتیم محیط آکواریوم به علت اینکه محیطی شبیه‌سازی با دریا و اقیانوس می‌باشد، باید عناصر محیطی را به‌طور کامل داشته باشد. در این بخش به بررسی 5 عامل اساسی در نگهداری انواع آکواریوم به شرح ذیل می‌پردازیم.

سرویس آکواریوم

1- اکسیژن

برای سرویس و نگهداری آکواریوم در شرایط معمولی، اولین و مهم‌ترین نکته توجه به مقدار اکسیژن موجود است. کمبود اکسیژن خطرناک‌ترین عاملی است که بطور مستقیم باعث از بین رفتن سریع ماهی‌های آکواریوم می‌گردد. میزان اکسیژن که از طریق پمپ هوا ایجاد می‌شود، متناسب با تعداد ماهی، سطح آب و گیاهان آبزی در هر آکواریوم متغیر است.

 

 2- نور کافی

لازمه اجرای روش صحیح سرویس و نگهداری آکواریوم ، تامین نور کافی برای رشد ماهی‌ها و گیاهان داخل آکواریوم است در واقع نور کافی لازمه رشد گیاهان است، شاید ماهیان در نور کم داوم بیاورند اما گیاهان باید در معرض نور مناسب قرار گیرند.

همین طور اگر در آکواریومی گیاهان آبزی قرار دارند حتما بایستی حداقل روزی 2 ساعت تحت تابش نور قرار گیرند.

تابش نور بیشتر از این ساعت باعث کدر شدن دیواره آکواریوم و بستن خزه و ایجاد ظاهری نازیبا در آکواریوم می‌شود. 

سرویس آکواریوم

3- گرمای مناسب

برخی بر این باورند که حتما بایستی ماهی‌های تزئینی را در درجات حرارت بالا نگهدارند. اما این قضه برای همه ماهیان صدق نمی‌کند و باید در خصوص طبع ماهیان نگهداری شده در آکواریوم اطلاعات کافی داشته باشید. بنابراین تامین حرارت کافی از عوامل موثر در سرویس و نگهداری آکواریوم است.

تأمین گرما از طریق بخاری مخصوص آکواریوم تأمین می‌شود و توجه به سالم بودن بخاری یکی از عوامل مهم در سلامت و شادابی ماهی ها می‌باشد.

بهتر است همواره دما را از طریق دماسنج موجود در آکواریوم رصد کرد و دمای داخل آکواریوم را همیشه ثابت نگه داشت.

 

4- تغذیه صحیح

تغذیه ماهی‌های آکواریومی نقش مهمی در سلامت، رشد، نمو و تولید مثل آنها داشته و توجه بر آن در نگهداری آکواریوم تاثیر بسزایی دارد. در واقع هنگام سرویس و نگهداری آکواریوم در کنار عوامل محیطی به تغذیه صحیح آبزیان و ماهی‌های نگهداری شده در محیط دقت کافی داشته باشید.

بهتر است از سرویس‌کار مجرب حتما در مورد اندازه غذای مورد نیاز ماهی‌های داخل آکواریوم مشاوره گرفته شود.

استفاده از یک غذای مناسب و سالم و خریداری غذای مناسب از فروشگاه‌های معتبر امکان ایجاد بیماری در ماهی‌ها را به حداقل می‌رساند.

سرویس آکواریوم

5- بهداشت آکواریوم

از مهمترین عوامل سرویس و نگهداری آکواریوم رعایت بهداشت محیط است. بهداشت آکواریوم در نگهداری آکواریوم تاثیر دارد. سلامت فضای آکواریوم تا حد زیادی با سلامت ماهی‌ها و فضای زندگی آبزیان نگهداری شده در آن ارتباط مستقیم دارد. 

سرویس‌کاران مجرب هلدینگ زندگی رنگی با استفاده از داروها و محلول‌های مجاز و اضافه کردن به آکواریوم باعث تثبیت آب آکواریوم، کلرزدایی آب شهر و گندزدایی می‌شود و همینطور با اضافه کردن نمک خلیج املاح مورد نیاز آبزیان را تأمین کرده و بهترین شرایط زندگی را برای آبزیان موجود در آکواریوم فراهم می‌کنند.

سرویس آکواریوم

مزایای رزرو و همکاری با کارشناسان خدمات و نگهداری و خدمات آکواریوم هلدینگ زندگی رنگی

با توجه به توضیحات داده شده، رسیدگی دوره‌ای و نگهداری آکواریوم بسیار زیاد نیاز به تخصص دارد. بهترین روش برای نگهداری طولانی مدت و ایمن از انواع آکواریوم در محیط زندگی‌ و کارتان سرویس دوره‌ای توسط کارشناسان زبده و آموزش دیده در حوزه سرویس و نگهداری این اکوسیستم و ادوات آکواریوم است.

چک کردن سیستم تهویه، نور و همچنین بهداشت و نظافت آکواریوم در هر دوره از سرویس و خدمات آکواریوم به راحتی توسط یکی از افراد با تجربه و متخصص زندگی رنگی انجام می‌پذیرد. با این اقدام نه تنها در نگهداری طولانی مدت آکواریوم و سلامت ماهی‌ها تاثیرگذار بودید بلکه زمان و هزینه‌‌تان را صرف افراد غیر متخصص و بی‎‌تجربه در این زمینه نکرده‌اید.

 کارشناسان زبده زندگی رنگی با تکیه بر تخصص  در زمینه سرویس و نگهداری آکواریوم همواره به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سوالات و دغدغه‌های شما هستند.

سرویس آکواریوم

هزینه‌ی سرویس و نگهداری آکواریوم چگونه محاسبه می‌گردد؟

مانند دیگر المان‌های خدمات و نگهداری، در اکوسیستم آکواریوم قیمت‌ نگهداری و سرویس از  فاکتورهای جداگانه‌ای تبعیت می‌کند. این فاکتورها را می‌توان: اکوسیستم آکواریوم، لوازم دکوراتیو، اندازه آکواریوم، وضعیت آن، نوع ماهی‌های نگهداری شده، گیاهان و شرایط آن‌ها، مدت زمان مراجعه قبلی و اقدامات لازم برای احیای محیط و ابزار مورد نیاز نصبی و تعمیراتی نام برد که تعیین کننده قیمت خدمات و نگهداری آکواریوم شما می‌باشد.

سرویس آکواریوم

برای داشتن اطلاعات دقیق درباره خدمات و نگهداری آکواریوم با یک استعلام قیمت از واحد فروش زندگی رنگی از بهترین خدمات آکواریوم توسط تیم سرویس و نگهداری زندگی رنگی مطلع شوید.

 

سرویس آکواریوم

 

سرویس آکواریوم : با توجه به اینکه موجودات زنده داخل آکواریوم دایما در حال حرکت و زندگی هستند بعد از مدتی قطعات داخل آکواریوم مانند فیلتر، بخاری، لامپ‌ها و … کارایی لازم را نداشته و آب آکواریوم زرد شده و بوی نامطبوعی ایجاد می شود. بنابراین لازم است به طور متوسط هر ماه یا دو ماه یک بار آکواریوم توسط افراد متخصص بررسی شده و کارهای لازم جهت رسیدگی دوره‌ای انجام شده تا موجودات زنده داخل آکواریوم عمر بیشتری کرده و آکواریوم شما به لحاظ جلوه بصری زیبایی بیشتری داشته باشد.

از این رو، شرکت زندگی رنگی با داشتن تیمی مجرب جهت رسیدگی دوره‌ای و نگهداری آکواریوم، آماده خدمت رسانی می باشد.

خواهشمند است جهت استعلام قیمت سرویس آکواریوم و مشاوره در این زمینه، با واحد فروش هلدینگ زندگی رنگی در ارتباط باشید.

شماره تلفن دفتر :
۰۲۱۵۵۴۸۴۹۹۷

شماره مشاوره :
۰۹۱۰۱۴۶۶۱۰۷