نازل کومیت (کومت)

نازل کومیت (کومت)

نازل کومت یکی از پر کاربردترین و زیباترین نازل‌های آبنما می‌باشد. ظاهر ساده و میله‌ای شکل آب خروجی این نازل امکان ایجاد فرم های مختلف با استفاده گروهی یا تکی آن را فراهم می‌کند. نازل آبنمای کومیت  با سایزهای مختلف تولید می‌گردد که هر سایز قابلیت پرتاب آب تا ارتفاع مشخصی به صورت پایدار را دارد.

خروجی این نازل‌ها دارای مفصل توپی جهت تنظیم زاویه نسبت به لوله بوده و زاویه آن تا ۱۵ درجه نسبت به محور قائم قابل تغییر است.

معمولا از این نازل در رینگ‌های آبنما استفاده می‌شود. این نازل در شب، نور را به زیبایی نشان می‌دهد.

یکی از نکات ویژه نازل کومت آب آرا، استفاده از لامینار کننده جریان می‌باشد که خروجی نازل را پایدارتر و زیباتر می‌کند.

 

هلدینگ زندگی رنگی

هلدینگ زندگی رنگی با هدف توسعه و تجهیز صنعت آبنما و طراحی و اجرا و فروش انواع آبنما ، نازل آب و تجهیزات وابسته آن در کشور تاسیس گردیده است، این مجموعه با همکاری شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی در امر واردات و همچنین تولید محصولات با کیفیت داخلی در کارخانه شرکت واقع در شهرک صنعتی توتک مبادرت به تولید محصولات مرتبط با بخش آبنما و استخر نموده است، سایت فروشگاهی زندگی رنگی به عنوان بستری آنلاین جهت ارائه خدمات و فروش تجهیزات آبنما و استخر در اختیار مشتریان محترم مجموعه زندگی رنگی می باشد. وب سایت زندگی رنگی با ارائه تجهیزات به روز در بخش آبنما و استخر توانسته خود را به عنوان تخصصی ترین مرجع آبنما و استخر (دریافت لیست  فروش آبنما ) در کشور مطرح نماید

نویسنده مطلب: mortazavi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *