با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

با آکواریوم ثروت را به سمت خود جذب کنید

جذب ثروت با آکواریوم : فنگ شویی چیست؟

فنگ شویی یک هنر و علم باستانی با قدمت 3000 ساله است که برای اولین بار  در چین ایجاد شده و توسعه یافته است. به بیان ساده، فنگ شویی مجموعه ای پیچیده از دانش و هنر است که نشان می دهد چگونه می توان انرژی های هر فضا را برای سلامت و خوشبختی ساکنان آن متعادل نمود.
فنگ شویی به معنای باد و آب است که هر دو پیام آور سلامتی هستند. فنگ شویی بر این باور استوار است که زمین زنده است و پر از انرژی های مختلف وانرژی مثبت یا همان انرژی “چی” مهمترین عامل ایجاد حس خرسندی و سعادت است لذا این سبک می کوشد تا با اجرای چیدمان صحیح و برنامه ریزی شده این انرژی را در فضا و به دنبال آن حس رضایتمندی را در ساکنین محیط تقویت نماید.
فنگ شویی بر پنج عنصر اصلی آب، زمین، چوب، آتش و فلز استوار است و باور دارد چیدمان صحیح این عناصر در هر محیطی می تواند چرخه هایی مولد را ایجاد نماید که بر زندگی و یا کارکرد افراد آن محیط تاثیر گذار می باشد.

امروزه این هنر از چنان جایگاه والایی برخوردار است که در بسیاری از پروژه های بزرگ دنیا برای طراحی پروژه از آن استفاده می کنند و به عنوان یک علم باستانی در دانشگاه های معتبر تدریس می شود.
آکواریوم یکی از مواردیست که فنگ شویی از آن به عنوان منبع انرژی “چی” یا انرژی مثبت در فضا نام برده و بر استفاده از آن تاکید می کند، آکواریوم ها در فنگ شویی زیبا، قدرتمند و جاذب انرژی ثروت و فراوانی هستند.

فنگ شویی میگوید: از آکواریوم استفاده کنید تا انرژی “چی” موجود در خانه یا محل کارتان را تقویت کند و انرژی “چی” ثروت و سلامتی بیشتری را به سمت شما جذب نماید.

محل قرارگرفتن آکواریوم از نظر فنگ شویی

بهترین مکان قرار گرفتن آکواریوم در هر محیط، اعم از منزل یا محل کار جنوب شرقی یا همان محل ثروت و فراوانی از نظر فنگ شویی می باشد .
این مکان هر دو ناحیه جنوب (شهرت) و شرق (سلامتی و خانواده) بر اساس منطقه بندی فنگ شویی را به همراه دارد.
بر اساس این سبک آکواریوم ها شادی آفرینند. آنها ترکیبی هماهنگ از چندین عامل افزایش ثروت و همچنین هر پنج عنصر اصلی فنگ شویی را دارا می باشند که در کمتر موردی پیدا می شود.

  • آب آکواریوم به عنوان عنصر آب
  • گیاهان آکواریوم به عنوان عنصر چوب
  • شن کف آکواریوم و سنگ های کوچک دکوری به عنوان عنصر زمین
  • ماهیهای زرد،نارنجی،قرمز آکواریوم و نور آن به عنوان عنصر آتش
  • سازه آکواریوم به عنوان عنصر فلز

توجه

همواره به منظور بهره مندی از اثرات مثبت فنگ شویی، آکواریوم تان را زیبا و تمیز نگه دارید به خاطر داشته باشید انرژی مثبت آکواریوم زمانی در فضا انتشار می یابد که آب آن تمیز و ماهیهای آن سالم و پر جنب و جوش باشند. حتما زمانی را به آکواریوم تان و تماشا و رسیدگی به آن سپری کنید تا نقش آن را در انرژی مثبت و جذب ثروت ببینید.

نتیجه گیری نویسنده

نگاه ویژه فنگ شویی به آکواریوم و علاقه ذاتی همه ما انسان ها به طبیعت آب هر دو یک حقیقت را بیان می کند، نزدیک شدن این پدیده به ما، قطعا ما را به خرسندی و سلامت و بر اساس تفکر فنگ شویی به ثروت نزدیک می نماید. استفاده ازآکواریوم های بزرگ در پروژه های بسیار گران قیمت دنیا مانند هتل 7 ستاره برج العرب و یا منازل شخصی افراد متمول دنیا مانند بیل گیتس و یا اینکه تقریبا در تمامی ادارات، موسسات مالی، منازل و بسیاری از نقاط دیگر در کشورهای آسیای جنوب شرقی معمولا آکواریوم در یک مکان صحیح طراحی گردیده است، تامل بیشتری را در مورد این پدیده زیبا می طلبد.
قطعا فنگ شویی به دنبال تبیین این تفکر است که آکواریوم می تواند احساس خوشبختی و سعادت را در شما تقویت کند و با این روحیه جذب ثروت برای شما آسان تر خواهد بود .

نویسنده مطلب: mortazavi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *